KRS 35 POMPALI VE POMPASIZ


Ürün Kodu : 1531

Kategorisi : SU ARITMA SİSTEMLERİ


Ürün Açıklaması

79 TL X 9 AY = 711 TL KREDİ KARTI 9 TAKSİT

BEŞ AŞAMALI FİTRASYON TERS OZMOZ

 

75 Gpd Membran Filtre

12” Inline Filtre Sistemi

10” Inline Coconut Post Karbon Filtre

Dahili 12 Litre (2,2 Galon) Çelik Depo

Paslanmaz Krom Lüks Musluk

 

AQUA-040 Kabinli pompasız Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA: 5 Micron Inline Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan uzun ömürlü 5 micron inline sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

1 YIL sonra değiştirilmesi tavsiye edilir. 

2. AŞAMA:  Inline  Aktif Karbon (GAC) Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Granül aktif karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

1 YIL sonra değiştirilmesi tavsiye edilir. 

3. AŞAMA: Inline Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

 1 YIL sonra değiştirilmesi tavsiye edilir. 

4. AŞAMA: Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen  1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit,  bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

3 Yıl sonra değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir.Su, bir dağ kaynağından çıkan su haline ulaşır.

1 YIL sonra değiştirilir.

Benzer Ürünler